Oddaj stronę www w ręce specjalistów
Oddaj stronę www w ręce specjalistów

Wybierz działania SEO/SEM specjalistów z Kielc

Kanibalizacja słów kluczowych

Wiesz, czym jest kanibalizacja słów kluczowych? Wiele osób jest nieświadomych tego, jak wiele negatywnych funkcji mogą przynieść witryny, na których co najmniej dwóch podstronach wyświetla się ta sama fraza kluczowa.

Takie działanie sprawia, że roboty indeksujące, nie nie wiedzą, która podstrona jest ważniejsza, odbierając sobie nawzajem moc. Skąd się wzięła kanibalizacja słów kluczowych? Zacznijmy więc od początku.

3 przyczyny kanibalizacji słów kluczowychKanibalizacja-slow-kluczowych

  • Po pierwsze, kanibalizację słów upatruje się w błędnym przydzielaniu słów kluczowych. Przed przystąpieniem do pisania treści, należy sporządzić listę fraz, które mają wystąpić na danej podstronie. Unikniecie wtedy chaosu a co najważniejsze błędów na stronie.
  • Po drugie, nie można również zapomnieć o poprawnym linkowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Jeżeli stosujemy w odnośnikach ten sam anchor text, zaburzamy hierarchię adresów URL.
  • Po trzecie w wielu przypadkach kanibalizacja powstaje przez złe planowanie contentu. Aby uniknąć tego, należy przede wszystkim poświęcić więcej czasu na skrupulatne przygotowywanie wątków i tematów na stronie.

Specjaliści od walki z kanibalizacją

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakiej agencji poświęcić pozycjonowanie strony, wybierz pozycjonowanie Kielce. Gwarantujemy, że nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez długotrwały proces pozycjonowania w prosty sposób. Wybierz specjalistów, którzy zadbają o Twoją stronę.

Pozycjonowanie w Kielcach obejmuje

xBLUE1_IMG_ALTx
Pozycjonowanie firm
Oferta idealna dla Twojej firmy
xBLUE2_IMG_ALTx
Pozycjonowanie lokalne
Dla małego i rodzinnego biznesu
xBLUE3_IMG_ALTx
Pozycjonowanie sklepów internetowych
Wypozycjonujemy Twój sklep www

Najpopularniejsze