Oddaj stronę www w ręce specjalistów
Oddaj stronę www w ręce specjalistów

Wybierz działania SEO/SEM specjalistów z Kielc

Skąd brać zdjęcia na stronę www?

Zdjęcia na stronie www odgrywają kluczową rolę w postrzeganiu usług czy produktów firmy. Ich zadaniem jest przyciągnięcie uwagi użytkowników poprzez dokładnie odzwierciedlone fotografię. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, by zapewnić najwyższy poziom realizacji. Jeżeli produkty Twojej firmy nie są dużych gabarytów, poradzisz sobie z nimi samodzielnie.

Zdjęcia produktowe — dlaczego są tak ważne?

Packshoty to inaczej fotografia produktowa, która obecnie przeżywa duży rozwój w gałęzi sztuki fotograficznej. Zdjęcia produktowe potrzebne są dla każdego biznesu. Stworzenie efektownych wizualizacji zatrzyma użytkownika na dłużej, a nawet może przyspieszyć proces zakupu.

Warto mieć na uwadzę, że oryginalne fotografie mają ogromny wpływ na pozycjonowanie strony www. Boty Google wędrujące po stronie potrafią znaleźć duplikaty, dlatego unikalne zdjęcia mogą zająć wysoką pozycję w wynikach organicznych.

Jeżeli zastanawiasz się nad pozycjonowaniem sklepów internetowych w Kielcach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przykładowe strony z darmowymi zdjęciami

Nie wszyscy mogą się odnaleźć w fotografii produktowej. Właściciele sklepów www w wielu przypadkach wybiera darmowe grafiki z bezpłatnych stron, bez żadnych ograniczeń. Jednym z przykładów takich witryn jest pixabay, pexels oraz unsplash.

Jeżeli natomiast mowa o płatnych fotografiach, warto zdecydować się wybór obrazów stockowych jak: Adobe Stock, Shutterstock czy iStockPhoto. Bez względu na wybór strony z fotografiami postaraj się każdą fotografię delikatnie pozmieniać, tak by różniła się od pierwowzoru.

 

 

Pozycjonowanie w Kielcach obejmuje

xBLUE1_IMG_ALTx
Pozycjonowanie firm
Oferta idealna dla Twojej firmy
xBLUE2_IMG_ALTx
Pozycjonowanie lokalne
Dla małego i rodzinnego biznesu
xBLUE3_IMG_ALTx
Pozycjonowanie sklepów internetowych
Wypozycjonujemy Twój sklep www

Najpopularniejsze